Valec na trávu Fritz - kovový

Kód: 21089
89 € –32 % 59,90 €
Na sklade - Dodanie 1-3 dni (>5 ks)

Detailné informácie

10 rokov na trhu
10 rokov na trhu
100% kvalita
100% kvalita
30 - 50% úspora ceny
30 - 50% úspora ceny
90% tovaru skladom
90% tovaru skladom

Podrobný popis

Či už na vyrovnanie terénu alebo na zatlačenie osiva - valec na trávu Fritz je dokonalým pomocníkom pri zakladaní alebo opätovnom výseve trávnika. Semená trávnika zostávajú tam, kam patria a môžu optimálne rásť. Stabilný záhradný valec s pracovným záberom 60 cm možno ľahko manévrovať pomocou ergonomickej rukoväte. Cez bočný otvor môžete ľahko naplniť valček až 48 litrami vody alebo piesku. Deflektor nečistôt zabraňuje prilepeniu nadbytočnej pôdy. Práca je oveľa rýchlejšia a výsledok vás ohromí.

Vďaka stabilnej konštrukcii z lakovaného kovu je valec na trávu vhodný na dlhodobé a spoľahlivé použitie v záhrade. Lak chráni pred hrdzou a opotrebovaním. Nečistoty sa dajú navyše ľahko odstrániť. Aby sa dosiahol vyšší prítlak, je možné ručný valec ľahko naplniť až 48 litrami vody alebo piesku. Za týmto účelom je valec na trávu vybavený bočným uzatvárateľným plniacim otvorom. S pracovnou šírkou 60 cm spracujete aj veľké plochy behom okamihu. Šikovná rukoväť a pohodlná výška rukoväte 110 cm umožňujú prácu bez únavy aj na dlhšie časové obdobia.

Deflektor nečistôt zabraňuje nadmernému priľnutiu pôdy a hrubým nečistotám. Po namočení v teplej mydlovej vode úplne odstráňte odolné nečistoty bežnou handričkou z mikrovlákna. Po naplnení má záhradný valec celkovú hmotnosť až 60 kg. Dostatočná hmotnosť na zhutnenie semien na zemi alebo na pevné stlačenie semien. S ručným valcom sa napriek tomu ľahko manévruje. Valec na záhradný trávnik je nastavený v niekoľkých jednoduchých krokoch. Veľké časti rámu jednoducho zoskrutkujte a potom spojte s valčekom. Valec na trávu je pripravený na použitie.

Technické špecifikácie:
Materiál: 100% kov
Farba: čierna / zelená
Plniaci objem valčeka: cca 48 litrov
Plnidlá: voda alebo piesok
Hmotnosť (bez náplne): približne 13 kg
Hmotnosť (naplnená vodou): približne 60 kg

Rozmery:
Celková výška: 110 cm
Pracovná šírka: 60 cm
Priemer valčeka: 32 cm

Rozsah doručenia:
1 × valec na trávu
1 × návod

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné valce na trávnik
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: